Ettevõttest

EventLab OÜ on loodud 2002. aastal Tallinnas ja põhineb Eesti kapitalil. EventLab OÜ tegevusalad on sündmuskorraldus, fototööd ja disain.  

Sündmuskorraldusagentuurina oleme ilmselt vanim järjepidevalt pulmakorraldusturul tegutsev ettevõte. Teostame vastavalt kliendi eelistustele nii kogu sündmuse korraldamist kui osalist teenust. Pakume pulmavanemaid, fotograafe, videooperaatoreid, ansambleid, diskoreid, lilleseadjaid, dekoraatoreid, toitlustust, limusiine, peokohti, tantsijaid, lauljaid, soolomuusikuid, tsirkuseartiste, ilutulestikke, pulmatorte jpm. Teine suund sündmuskorralduses on jõulupeod, suve-, talve- ja kliendipäevad ning stiilipeod.

Teiseks tegevusalaks on ettevõttel olnud fototööd. 2003. aastal tegime oma fotostuudio otse Õnnepalee hoovi. Selle stuudio kolisime aasta hiljem Villardi tänavale, kus see tegutseb tänaseni. Fotostuudios toimub aastas kuni 1000 pere-, pulma- ja lastepildistamise seanssi. 

Kolmanda töösuuna, disaini, peamine väljund on graafiline disain. Kujundame ja toodame erinevaid emotsioonikandjaid, pere seinakalendrist ansamblite plaadikujundusteni, reklaamvoldikust LED-valgustusega kristallmeeneteni. Omaette valdkonna moodustab fotoraamatute ja-albumite tootmine. Lisaks kujundamisele valmistame ka kaaned ja teostame trüki ja köitmise.
Meie uusimad tooted on disainlaualambid. Lamp saab tellida ka erinevates suurustes ja ka teie enda saadetud pildiga.

Viimastel aastatel oleme lisanud üheks töösuunaks ka kontoritaimede hoolduse.

EventLab OÜ missioon: EventLab on positiivsete emotsioonide looja.