LILLEHOOLDUS

Pakume professionaalset taimehooldusteenust äri- ja erapindadel Tallinnas ning lähiümbruses.
Oleme pikaajalise kogemusega meister-lillekasvataja-dekoraator-haljastajad.

Tavapärane praktika paljudes kontorites on kahjuks see, et iga töötaja kastab enda ümbruses olevad lilled ise ning põrandalolevaid suuri taimi kastavad koristajad. See aga päädib enamasti sellega, et hästihooldatud taimi on imevähe, kui üldse. Enamasti kastetakse lilled kas üle või lastakse neil läbi kuivada, selline käitumine ei ole jätkusuutlik. Taimed ei ole ilusad ega paku silmarõõmu ning varem või hiljem nad surevad. Tegelikult vajavad erinevad taimed ka erinevat kastmisrežiimi. Samuti sõltub kastmisvajadus ruumi temperatuurist, ilmast, taime suurusest jne. Iga taime peaks enne kastma hakkamist eelnevalt analüüsima kas on vaja sel korral kasta ja kui palju kasta.
Unustatakse ka, et lisaks kastmisele vajavad taimed kasvuperoodil regulaarset väetamist, kuivanud okste ja lehtede eemaldamist, kevadeti vastavalt vajadusele ümberistutamist ja/või hoolduslõikust. Ainult sellisel juhul on võimalik saavutada kaunis roheline töökeskkond.

Kui olete huvitatud meie teenusest, siis täitke allolev kontaktivorm. Tuleme vaatame teie (loodetavasti tulevikus meie 🙂 ) hoolealused üle ja teeme teile pakkumise. Ülevaatamine ja pakkumise tegemine on teie jaoks tasuta.

    Nimi (*)