EventLab OÜ  Villardi 24,Tallinn  5540022  info@eventlab.ee        
EventLab kirjutab sinust legendi

EventLab- särin ja säravus
Üheks vanimaks tegevusalaks meie teenuste pagasis on fotograafia. Lisaks aastatepikkusele kogemusele pulmafotode valmistamisel, on meie fotograafid omandanud tugeva tehnilise baasi erinevate fotoseeriate ja -töötluste teostamiseks. Elu tähtsündmused - pulmad, sünnipäevad, ristimised, kooli lõpuaktused jpt. - on kindlasti väärt kauneid, kvaliteetseid ja kauakestvaid fotojäädvustusi.
Pidu jätkub täisvärvides
Igas seltskonnas leidub inimesi, kes on võimelised pilti tegema.
Mõnikord veab alt sobimatu tehnika või ei taba sõrm pildistamiseks õiget hetke - meie fotograafid teavad kombestikku ning tehnilisi võtteid, et pilt muutuks ainulaadseks kunstiteoseks. Profifotograafi kohalolek ei sega pidulisi. Ta töötab märkamatult ka vaiksel luuleõhtul.
Kasutame oma töös uusimat professionaalset digitaaltehnikat. EventLab jäädvustab Teile tähtsad hetked kvaliteetselt- need on pildid Teie tulevaste põlvede jaoks.
Kiirelt ja võluvalt
Võimalik on saada oma pildid kätte mõne hetkega kasutades kiirfoto teenust. Pulmapäeval tehtud kiirpildid on raamituna meeldejääv kingitus Teie vanematele või sõpradele. EventLab soovitab korraldada pulmas lõbusa oksjoni - kiirpilt tähtsündmusest valmistab külalistele suurt elevust!
Uued mõõtmed fotograafias
Teil on võimalus tellida fotosid nii värvilistena, must-valgetena, seepiatoonides kui ka muul moel töödeldud kujul. EventLab võib teha piltidest postkaarte või valmistada mälestuseks kleebiseid, samuti fotokristalle, fotoga kruuse või taldrikuid, märke või medaleidfotograveeringuid, fotoga T-särke. Soovi korral salvestame fotod CD või DVD plaadile. Võite tellida fotosid lõuendile või kapa-alusele.
Meeldejääv ja kaunis
Naturaalsetest materjalidest fotoalbumid ja pildiraamid on endiselt kaunid ja meeldejäävad. Lisaks tavapärastele, ja ilmselt Eesti suurimale valikule kvaliteetsetest ning soliidsetest fotoalbumitest, pakume ainulaadseid, kunstniku poolt käsitööna valmistatud fotoalbumeid ja pildiraame.
Fotod igas valguses
Meie fotostuudio jäädvustab Teid nii pidulikel sündmustel kui ka argipäeva ilusas valguses. Kohale on võimalik kutsuda jumestaja. Eriti südamelähedane on meile laste pildistamine.
Mugav fotoateljee
Reserveerides stuudioaja, alustab EventLab usinat tööd – täidame kõik Teie soovid mugavas fotoateljees, mille sissepääsuni sõidavad ka limusiinid.
Palume Teil stuudio eelnevalt reserveerida.
Võimalik on kasutada ka liikuvat profistuudiot – see on transporditav EventLab, mis sõidab kõikjale, kus avaldatakse pildistamiseks soovi.