EventLab OÜ  Villardi 24,Tallinn  5540022  info@eventlab.ee        

Portfoolio
www koduleheküljed
www pildid
www sisuhaldus

Virtuaalne ilu
Veebilehekülg on kui arhitektuuriline nähtus, mis kannab edasi sõnumit läbi detailide ja konstruktsioonide. Liikumine ja kujundid, harmoonia ning kontrastid, aitavad luua atmosfääri, mis on maitseelamus, mida tekst võimaldab vaid kirjeldada.

Funktsionaalsus
Hea veebilahendus ei erista pilti sisust, vaid esitleb neid üheskoos. Lisaks tavapärastele veebimenüüdele, on võimalik jõuda teemadeni märksa mängulisemal moel. Visuaalne element võib olla nii infoväli kui ka uks juhusliku saladustekambrini. Täpse eesmärgini jõudmiseks võib aga pakkuda lugejale iseseisvust ja otsustusvabadust. Kujutage ette veebilinke, mis viivad maakaartidelt linnadesse, linnadest tänavatele, tänavatelt majadesse ja majadest tubadesse. Läbi interaktiiv-funktsionaalsete linkide võib kiirelt jõuda suurest pildist väikese ruuduni. Kõige keskmeks on informatsioon.

Interaktiivsus
EventLab loob meeleldi Teie organisatsioonist kõigile nähtava “rõõmsa näo”. Selleks, et näha kuidas lugeja seepeale reageerib, on vaja rakendada interaktiivseid kanaleid. Tänapäeval võimaldab veebilehekülg algatada kahepoolseid suhtlusprotsesse mitmel erineval viisil. Nii foorumid, pollingud kui ka kommentaariväljad, aitavad mõista sihgruppe ja kohandada ettevõtte marketingi strateegiaid. Ligipääs kliendipoolsetele päringutele või korduma kippuvad küsimused (FAQ), toovad kuuldavale klientide mured ja soovid. Kui on avatud tee kliendi kliendi südameni, on seda ka kerge rõõmustada..

Uued äriviisid

Ööpäevaringsed virtuaalpoed ja teenuste esitlused võimaldavad säästa raha, aega ning minimaliseerida personalitöö. Internetil põhinev kommunikatsioon lihtsustab infovahetust kliendi või partneriga. Teenuste ja toodete tellimine läbi ostublanketi interneti keskkonnas, muudab müügitöö tõhusamaks ning kiirendab kauba liikumist tarbijani.

Lugeja teadvustus
Silmapaistev reklaam läbi sobiva keskkonna ja korrektne registreerimine interneti otsingsüsteemides teadvustavad Teie ettevõtmistest kogu maailma! Efektiivne informatsiooni edastus suurendab konkurentsivõimet ning annab eelise suunata turu huvi just Teie poolt pakutavale teenusele.

Veebilehekülg on Teie elektrooniline esindus, mis aitab püsida digitaalajastul konkurentsivõimeline. Loodav internetipõhine keskkond peab olema kliendile investeering, mitte kulutus.

tagasi