EventLab OÜ  Villardi 24,Tallinn  5540022  info@eventlab.ee        
 

PhotoGuide: programm

Käesolevaga esitab EventLab OÜ ülevaate virtuaalsest giidiprogrammist PhotoGuide. Nimetatud digitaalse multimeediatoote turustamist alustati erinevates Eestimaa turismipiirkondades 2005.aasta juulikuus.

Ainulaadses turismitootes on võluvad linnavaated ja infomaterjalid Tallinnast talletatud ühele elektroonilisele infokandjale. Virtuaalne giidiprogramm PhotoGuide annab põhjaliku ülevaate Eestimaa pealinna ajaloost, kultuurist ja vaatamisväärsustest. Infomaterjal, mis kajastab 125 erinevat linnaobjekti esitletakse läbi ilmekate tekstide, illustratsioonide, interaktiivse linnakaardi ja ligi 600 fotojäädvustuse.
PhotoGuide tutvustab hansalinna põnevaid paiku, vanu traditsioone ja arhitektuuri fotosessioonides, kus seikleja asukoht kuvatakse koheselt ekraanil. Lihtne on valida teekond lähimasse muuseumisse, vabaõhuteatrisse ja sobiv piirkond õhtuseks jalutuskäiguks. Programm pakub avastamisrõõmu nii linnas peatuvale kruiisiseltskonnale kui ka teadlikumale ajaloohuvilisele.

Toode on talletatud optilisel andmekandjal (CD ja DVD) ja ümbritsetud kvaliteetse puitpakendiga. Arvutiprogramm esitletakse kompaktsel kujul üldlevinud digitaalformaadis, mis assotsieerub erinevate operatsioonisüsteemide ja veebibrauseritega.

PhotoGuide jääb elavaks mälestuseks kõigile Tallinna külalistele. Väikesele meediakandjale talletatud giidiprogramm on sobiv meene turistile, kes soovib jagada oma muljeid/kogemusi Eestimaa pealinnast või omada põhjalikumat ülevaadet lühivisiidi lõppedes. Käesolev multimeediatoode on ka hea kingitus välisriiki külastava Eesti kodaniku jaoks, ettevõttele esindusmeeneks ja kooliõpilastele linnakultuuriga tutvumisel. 

Arvutiprogramm PhotoGuide võimaldab sisse viia ka täiendavaid uuendusi. Tootest on võimalik kujundada ettevõtet reklaamiv suveniir, mis lisaks giidiprogrammile sisaldab organisatsiooni infomaterjale.

Oleme veendunud turismitoote PhotoGuide atraktiivsuses ja vajalikkuses, ning huvitatud uute turustuskanalite ja koostööpartnerite kaasamisest mõlematele osapooltele kasulikel tingimustel toote edukaks levitamiseks.

Hind 12,78 €

TOOTEPILDID

tagasi